Biz endüstriyel estetikten etkileniyor ve ilham alıyoruz ;
tutkumuz endüstriyel fotoğrafçılık…kısaca endüstriyel fotoğraf çekimlerimiz ile işletmelerin üretim süreçlerini, fabrikaların ortamlarını, ekipmanlarını ve teknolojilerini görüntülüyoruz.
Yalnızca fabrikalarda da değiliz ; endüstriyel tesis inşaatlarından açık denizlerdeki petrol arama faaliyetlerine, yeraltı madenlerinden enerji santrallerine, temiz odalardan savunma sanayi test sahalarına kadar her endüstriyel ürün ve hizmet üretilen alanda endüstriyel fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirebilecek yetenek ve tecrübeye sahip bir ekibiz. Yine yalnızca üretim ortamlarını, teknoloji ve ekipmanları değil bu değerleri yaratan çalışanları da konu ediniyoruz endüstriyel fotoğraf çekimlerimizde.
Profesyonel her endüstriyel fotoğraf bir ihtiyacı karşılamak için üretilir; endüstriyel fotoğrafçılıkta neyi eden çektiğinizi bilmeniz nasıl çekmeniz gerektiği sorusundan önce gelir. Bu yüzden endüstriyel fotoğrafçılık yaklaşımımız öncelikle ilgili endüstriyel sektördeki üretim süreçlerini ve ürünleri öğrenmek ile başlar; bu aşama pre-prodüksiyonun ilk safhasıdır. Pre-prodüksiyon endüstriyel fotoğraf çekimlerimizin en önemli kısmını oluşturan çekim öncesi gerçekleştirdiğimiz keşif ile devam ediyor.
Prodüksiyonda ise ;
Kirli, gürültülü, sıcak ve nemli olabilen her türlü endüstri-sanayi ortamında tam ISG donanımlarımız ile kendimizi rahat ve güvende hissederek çalışabiliyoruz. Endüstriyel üretim süreçleri içinde kaybolmuyor, üretim ile birlikte “akabiliyor”, ekip olarak sınırlı vaktimizi en doğru noktalarda kullanma becerisi gösteriyoruz
İyi üretilmiş endüstriyel fotoğraf ve videoların ne kadar değerli olduğunu ve ne kadar uzun süre, ne kadar çok mecrada kullanılabildiğini biliyor, uzun ömürlü görsellerin peşinden koşuyoruz
Endüstriyel fotoğrafçılık çoğu zaman endüstriyel ürün çekimi ile parallel ilerler. Biz de müşterilerimizin ürünlerini yerinde kurduğumuz stüdyolar ile gerçekleştirebiliyoruz. Taşınabilecek ürünler ise stüdyomuzda çekilebiliyor. Endüstriyel ürün çekimlerinden gerekli olabilecek hertürlü çekim sonrası işlemleri gerçekleştirip, kullanıma hazır fotoğraflar teslim ediyoruz.